חבילות שיווק מיוחדות כוללות צילום ועריכת סרטונים ויראליים במחירים מיוחדים

פייסבוק Facebook

מומחים לקידום ויצירת תנועה מוכרת בפייסבוק

תחזוקה של עמוד הפייסבוק שלכם כוללת: העלאת פוסטים, סטורים, דאגה אמיתית לנראות העמוד, כתיבת תוכן ייחודית, בניית שלד ואינטרצגיות בין ממשקים הכרחיים, יצירת מענה אוטומטי.
בנוסף - אנו נפרסם באופן יומיומי את החברה שלכם בקהילות רלוונטיות בפייסבוק, ונבצע מעקב וניתוח באופן שבועי על נתונים ומגמות רלוונטיות שעוזרות לנו לשפר את הפרסום.

צרו קשר לפרטים נוספים

דפים, פוסטים וגרפיקות של הלקוחות שלנו

שלבי העבודה איתנו

שלב 1: בניית יסודות והתממשקות

הדבר הראשון שנעשה הוא להתחבר לחשבונות הקיימים שלכם או לפתוח לכם חדשים במידת הצורך, להטמיע את כל קודי המעקב הנכונים, לקשר בין כל החשבונות בצורה תקינה ולפתוח לכם חנות באינסטגרם ובפייסבוק במידת הצורך.

שלב 2: בניית אסטרטגיה שיווקית


ואנחנו לא אומרים את זה סתם כמונח! אנו נעשה עבורכם חקר מילות מפתח וטרנדים מעמיק בגוגל, נזהה מגמות ונעקוב אחר קמפיינים של מתחרים בפייסבוק ובאינסטגרם, ונתייעץ כמובן עם נציגים אסטרטגיים של פייסבוק וגוגל כדי לבנות את הקמפיינים בצורה הנכונה והתקינה ביותר.

שלב 3: יצירת תוכן וגרפיקות

לאחר שאנחנו מכוונים ויודעים מה אנחנו רוצים, אנו נכתוב עבורכם תוכן ייחודי לכל קמפיין ונעצב גרפיקות מעלפות שיעזרו לנו ולכם להביא את התוצאות הכי טובות שאפשר.

שלב 4: מעקב ואופטימיזציה

לאחר שעלינו עם קמפיין, אנו רוצים לוודא שהוא עובד כשורה, ולכן אנו נבצע מעקב יומיומי עבורכם כדי לדאוג שהקמפיין יעבוד בצורה הטובה והנכונה ביותר.

המלצות מלקוחות

דילוג לתוכן